LifeFree.pl

Płynąca z lasami: BEZDROŻA NASZEGO GŁOSU

Twoja droga to taka, którą nigdy inny jeszcze nie poszedł. To droga przez dzikość i chaszcze. Może się zdarzyć, że znajdziesz towarzysza Twojej drogi, ale on będzie szedł inną drogą tuz obok Twojej...
Płynąca z lasami: BEZDROŻA NASZEGO GŁOSU/Zdjęcie: IG Hidden Scotland
Płynąca z lasami: BEZDROŻA NASZEGO GŁOSU/Zdjęcie: IG Hidden Scotland

Twoja droga to taka, którą nigdy inny jeszcze nie poszedł. To droga przez dzikość i chaszcze. Może się zdarzyć, że znajdziesz towarzysza Twojej drogi, ale on będzie szedł inną drogą tuz obok Twojej. Mogą być bardzo blisko, prawie, że się dotykać, ale nigdy nie będą takie same. Twojej drogi nie ma nigdzie na mapie, bo nikt nigdy nie był Tobą. Każdy z nas jest wyjątkowy i nasze ciała i serca manifestują się w świecie w unikalny sposób. I nasze głosy, które są spoiwem, wydeptują nieutarte szklaki. Czasem wchodzimy na ścieżkę, którą nam ktoś pokazuje i mówi, że to jedna jedyna właściwa. Bo tak trzeba, wypada, bo tak się powinno. Bo ten ktoś sam boi się iść inaczej, albo czuje się bezpieczniej, jak wszyscy idą tą samą drogą. Gdy wybierasz wydeptaną, pozornie łatwiejszą ścieżkę i tak prędzej, czy później wrócisz w swoje chaszcze. Potencjał jedynego słusznego wyjścia, kiedyś się wyczerpie i wrócisz do "nie wiem", które przerażające w swej dzikości będzie stało i patrzyło Ci prosto w oczy, przeszywając na wskroś. Na bezdrożach ciemności i dzikości kryje się tak dużo pytań, jak i odpowiedzi. Tam możesz rozkwitnąć z odwagą.

Źródło: Płynąca z lasami

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Płynąca z lasami: ŚWIAT GŁĘBOKO W NAS/Zdjęcie: Rob Gonsalves

Płynąca z lasami: ŚWIAT GŁĘBOKO W NAS

Inspiracje
piątek, 18 września 2020, 07:18
Badam moją ambiwalencje do życia w mieście. Przyglądam się, na ile urodzenie się w mieście od narodzin przekracza moje granice...

Zobacz również

Sprawdzone na wiedźmie: CISZA
Inspiracje
poniedziałek, 07 września 2020, 08:21

Sprawdzone na wiedźmie: CISZA

W ciszy słychać wiecej, w samotności więcej widać” P. Smoleński...