LifeFree.pl

Płynąca z lasami: Truskawki z miłością

Już stoiska w warzywniakach uginają się od truskawek...
Płynąca z lasami: Truskawki z miłością
Płynąca z lasami: Truskawki z miłością

Już stoiska w warzywniakach uginają się od truskawek. Ja w tym roku jeszcze nie kupuję. Czekam. Czekam na owoce, które nie pływały w chemii, na owoce, które czuły Ziemię i Słońce, które były zbierane z miłością. Takie na pewno będą u mnie w ogródku. Nie będzie ich dużo, ale nie chodzi o ilość tylko jakość. Jak będę chciała więcej to kupię albo zbiore tam, gdzie ludzie wiedzą, że wszystko jest powiązane, że jak wylejemy chemię na truskawki, to przy okazji zabijemy rośliny i zwierzęta, które są potrzebne innym roślinom i zwierzętom. Nie dziwię się, że ekologiczne jedzenie często jest droższe. Bo tam ludzie wkładają serce. A to jest bezcenne.

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Płynąca z lasami: ŚWIAT GŁĘBOKO W NAS/Zdjęcie: Rob Gonsalves

Płynąca z lasami: ŚWIAT GŁĘBOKO W NAS

Inspiracje
piątek, 18 września 2020, 07:18
Badam moją ambiwalencje do życia w mieście. Przyglądam się, na ile urodzenie się w mieście od narodzin przekracza moje granice...

Zobacz również

Sprawdzone na wiedźmie: CISZA
Inspiracje
poniedziałek, 07 września 2020, 08:21

Sprawdzone na wiedźmie: CISZA

W ciszy słychać wiecej, w samotności więcej widać” P. Smoleński...