LifeFree.pl

Płynąca z lasami: Wdech-Wydech

Wdech: Czuję swoją moc. Wydech: Uśmiecham się do swojej mocy.
Płynąca z lasami: Wdech-Wydech/Zdjęcie: Lucy Campbell
Płynąca z lasami: Wdech-Wydech/Zdjęcie: Lucy Campbell

Czuję swoją moc w lekkości, otwartym sercu, zaufaniu, wdzięczności, dzikości,odpuszczeniu, życzliwości, miłości, obecności i sprawczości.

Wydech

Uśmiecham się do swojej mocy, która łączy mnie z życiem.

Wdech: Czuję swoją moc.

Wydech: Uśmiecham się do swojej mocy.

To czas trudny, w którym pojawia się dużo ciemności i dużo światła. Wszystko dzieje się szybko, a jeszcze kawałek drogi przed nami. Chcę pamiętać, że za strachem i ciemnością stoją niezaspokojone potrzeby. Chcę obejmować ciemność współczuciem i znaleźć na nią pojemność w swoim sercu, zobaczyć ją, wysłuchać, zapytać czego potrzebuje. W ten sposób ciemność transformuję w światło i odzyskuję poczucie jedności z tymi, którzy są w bardzo ciemnych zakątkach.

Warto o siebie zadbać. Pobyć w wewnętrznej osi. Dlatego przez przynajmniej cały następny tydzień tu mnie nie będzie, Pobędę ze sobą, żeby wysłuchać historii, które do siebie wpuściłam i dać im przestrzeń. Wysłuchać tych historii, tych ludzi, usłyszeć siebie i Ziemię. Przetransformować lęk na miłość.

Wdech: Czuję swoją moc.

Wydech: Uśmiecham się do swojej mocy.

"Nie potrafię tego wyjaśnić, pewnie to moje subiektywne odczucie, ale spojrzenie z bliska wprost w oczy wilka jest doznaniem prawie mistycznym. Nawet teraz, gdy przypominam sobie ten wzrok, dostaję gęsiej skórki. Była w tych oczach jakaś wielka siła, mądrość, przenikliwość. Coś czego nie można wyjaśnić w kilku słowach.Nie znalazłem w tym wzroku agresji, czy złości, odczułem za to wielką moc." Marcin Kostrzyński "Gawędy o wilkach i innych zwierzętach"

Dbajcie o siebie bardzo

Tagi

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dyliżansem przez życie

Dyliżansem przez życie

Inspiracje
środa, 05 sierpnia 2020, 15:18
Oto dyliżans, do niego zaprzęgnięte piękne rącze konie. Woźnica kieruje końmi, nadaje cel podróży, obiera właściwą drogę, to jednak konie ciągną wóz, trzeba więc dbać o ich kondycję, robić przerwy, napoić, nakarmić...

Zobacz również