LifeFree.pl

Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

I jeszcze jedno i to będzie całkiem ważne: szczęście dla mnie to przede wszystkim stan ciągłego zaufania. Że będzie dobrze. Że nie muszę wszystkiego rozumieć. Że daję zgodę by było „po bożemu”, a nie „po mojemu” czyli tak, jakby mój umysł chciał.
Piotr Bielski
Piotr Bielski

Bo mam głębokie zaufanie, że jak człowiek jest na swoim miejscu i robi to, co kocha, co jest w nim żywe i jednocześnie jest to dobre dla innych i świata, to świat o niego zadba. Dotychczasowe 5 lat dało mi przekonanie, że można zaufać i będzie dobrze. I ufam, że potwierdzi je też kolejny miesiąc, czego sobie i Tobie z całego serca życzę.


Więcej opowiadam o szczęściu szczęśliwych dla mnie książkach na stronie Happy Books.
Zainteresowanych tematem zaufania sobie, budowania szczęścia poprzez słuchanie siebie i podążaniem własną Drogą Serca bez oglądania się na poklask innych, zapraszam na mój warsztat „Zaufaj sobie z jogą śmiechu!”. Najbliższa edycja: 26-27.5.2018 w Warszawie, więcej informacji tutaj.

Tagi

Ludzie

Piotr Bielski

Piotr Bielski

Trener
pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tato Rozalki.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Obawa, obawa na moich planach obawa!

Obawa, obawa na moich planach obawa!

Inspiracje
wtorek, 10 grudnia 2019, 08:17
Wszyscy wiemy, że „błądzenie jest rzeczą ludzką”. Mimo tej wiedzy, perspektywa popełnienia błędu lub wręcz porażki często powstrzymuje nas od różnych działań zawodowych, czy zmian w życiu osobistym...
Czy bycie minimalistą jest trudne?

Czy bycie minimalistą jest trudne?

Inspiracje
niedziela, 01 grudnia 2019, 20:16
Największym wyzwaniem jest nie cieszyć się z zakupienia nowej rzeczy. Jak to jest pozbyć się radości z posiadania? Wydaje się niemożliwe i chyba błędne z założenia.

Zobacz również

Moc parafrazy
Inspiracje
piątek, 27 września 2019, 23:40

Moc parafrazy.

Właściwie to nic wielkiego. Powtarzasz to, co przed chwilą powiedziała...