LifeFree.pl

Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

I jeszcze jedno i to będzie całkiem ważne: szczęście dla mnie to przede wszystkim stan ciągłego zaufania. Że będzie dobrze. Że nie muszę wszystkiego rozumieć. Że daję zgodę by było „po bożemu”, a nie „po mojemu” czyli tak, jakby mój umysł chciał.
Piotr Bielski
Piotr Bielski

Bo mam głębokie zaufanie, że jak człowiek jest na swoim miejscu i robi to, co kocha, co jest w nim żywe i jednocześnie jest to dobre dla innych i świata, to świat o niego zadba. Dotychczasowe 5 lat dało mi przekonanie, że można zaufać i będzie dobrze. I ufam, że potwierdzi je też kolejny miesiąc, czego sobie i Tobie z całego serca życzę.


Więcej opowiadam o szczęściu szczęśliwych dla mnie książkach na stronie Happy Books.
Zainteresowanych tematem zaufania sobie, budowania szczęścia poprzez słuchanie siebie i podążaniem własną Drogą Serca bez oglądania się na poklask innych, zapraszam na mój warsztat „Zaufaj sobie z jogą śmiechu!”. Najbliższa edycja: 26-27.5.2018 w Warszawie, więcej informacji tutaj.

Tagi

Ludzie

Piotr Bielski

Piotr Bielski

Trener
pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tato Rozalki.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wewnętrzny Bohater

Wewnętrzny Bohater

Inspiracje
wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:22
Jak myślimy o bohaterze opowieści to łączymy go najczęściej z siłą, która od niego emanuje. Czym jest siła o której myślimy i której tak bardzo potrzebujemy?
liscie

Chodzący rezerwat przyrody

Inspiracje
poniedziałek, 08 lipca 2019, 13:07
Popatrz w lustro. Jesteś jedynym egzemplarzem, drugi taki się nie zdarza. Choć to, co w lustrze, to zaledwie czubek góry lodowej, albo jeszcze mniej.

Zobacz również

Small talk klimatyczny
Inspiracje
poniedziałek, 15 lipca 2019, 20:40

Small talk klimatyczny

„Small talk” jest umiejętnością rodem z salonów. Uczono go gentelmanów,...