LifeFree.pl

Zapiski życia warte: Nie ma miłości bez zgody na bycie odrzuconym...

Nie ma miłości bez zgody na bycie odrzuconym...
Zapiski życia warte: Nie ma miłości bez zgody na bycie odrzuconym...
Zapiski życia warte: Nie ma miłości bez zgody na bycie odrzuconym...

Nie ma miłości bez zgody na bycie odrzuconym. Nie ma bliskości bez zgody na stratę ... Nie ma siebie bez zgody na utratę tożsamości. Nie ma życia bez zgody na śmierć ... Przyjmujesz warunki na jakich świat zaprosił Cię do siebie? Decydujesz się na te ... punkty w umowie oznaczone gwiazdką i pisane drobnym drukiem, które zawierają w sobie Twoją zgodę na przyjęcie miłości i odrzucenia ... bliskości i straty ... życia i umierania? W pakiecie i ... bez negocjowania? To niezgoda na doświadczanie bólu jest tym co nie pozwala czuć. To niezgoda na przeżycie odrzucenia nie pozwala ujawnić się miłości. Niezgoda na utratę swojej tożsamości nie pozwala na bycie sobą. To opór przed doświadczeniem straty nie pozwala na bliskość ... To wreszcie ... niezgoda na doświadczenie śmierci nie pozwala prawdziwie żyć. To jak, zgadzasz się więc ... tu i teraz ... przyjąć warunki na jakich zaprosiło Cię do siebie życie?

Ludzie

Anna Gaworska

Anna Gaworska

Trener, Coach
Jestem certyfikowanym coachem, trenerem umiejętności miękkich oraz konsultantem Psychobiologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dyliżansem przez życie

Dyliżansem przez życie

Inspiracje
środa, 05 sierpnia 2020, 15:18
Oto dyliżans, do niego zaprzęgnięte piękne rącze konie. Woźnica kieruje końmi, nadaje cel podróży, obiera właściwą drogę, to jednak konie ciągną wóz, trzeba więc dbać o ich kondycję, robić przerwy, napoić, nakarmić...

Zobacz również