LifeFree.pl

Inspiracje

Eko Driving

O podróży za grosz z ekologią w tle, czyli eko-driving. (3)

Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 19:21
Ten kawałek drogi był prawdziwym wyzwaniem dla naszego poczucia bezpieczeństwa. Babcia zapominała wyłączać kierunkowskazy, nerwowo operowała gazem, a na koniec zdjęła okulary.Kolejny kierowca okazał się przypalającym trawkę młodym lwem, ...
Eko Driving

O podróży za grosz z ekologią w tle, czyli eko-driving.(2)

Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 19:11
To był jakiś wypasiony hotel, zwróciliśmy uwagę wszystkich swoim wejściem, plecakami. Zapewne nie wyglądaliśmy na potencjalnych gości. Recepcjonistka z nieodłącznym uśmiechem podarowała nam mapę, a boy hotelowy zdecydowanie otworzył drzwi, byśmy już wyszli
Eko Driving

O podróży za grosz z ekologią w tle, czyli eko-driving. (1)

Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 19:06
Nieopodal ma łące znaleźliśmy płaski kawałek w sam raz na nasze karimaty. Przygotowaliśmy więc spanie i ułożyliśmy się w śpiworach do snu. Nad głowami świecił nam jasno księżyc, w dole szumiała rzeka, a wokół pohukiwały sowy. Podróż, Jedno z moich marzeń.
Joga a Etyka..

Joga i praca z ciałem. Dyptyk etyczny – część II

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 10:20
Warto. Zadaj sobie – na wstępie – pytanie: czym jest dla mnie szacunek dla mojego ciała? Pomoże Ci to zauważyć, że „masz ciało” i że „Twoje ciało jest Twoje”. Dopiero potem zacznij przeglądać oferty warsztatowe. Dokładnie, uważnie, z rozwagą.
zrelaksowany idea

Zrelaksowany :)

Inspiracje
środa, 10 października 2018, 11:13
Nie opowiadam o spokoju z tropikalnej wyspy, sącząc drinka pod parasolem i zmagając się z jedynym problemem podczas pisania – kiwającym się hamakiem ;)
Pomiędzy jest coś innego

Między kociokwikiem a Wu Wei

Inspiracje
niedziela, 23 września 2018, 22:46
Dopuścić do głosu intuicję... Czasem trzeba podjąć działanie natychmiast, reakcja jest niezbędna, a czasem będzie to tylko spalanie się, niepotrzebne generowanie akcji dla samej aktywności, a nie tworzenie przestrzeni, w której może wydarzyć się „coś".