LifeFree.pl

Płynąca z lasami: NOWE MARZY

Ziemia śni Sen przez nas o Nowym, Innym, Harmonijnym. Codziennie daje nam wskazówki.
Płynąca z lasami: NOWE MARZY/Ilustracja: marysouthardart.org
Płynąca z lasami: NOWE MARZY/Ilustracja: marysouthardart.org
Ziemia śni Sen przez nas o Nowym, Innym, Harmonijnym. Codziennie daje nam wskazówki. Prowadzi w miejsce czasu bezczasu, gdzie wszystkie możliwości stoją otworem, gdzie marzące Serce bez lęku się rozchyla. Z wielką odwagą. Małymi kroczkami. Po cichutku, a czasem głośniej. Z dzikim entuzjazmem albo niewyrażonym uśmiechem.
Można.
Kiedy, jak nie Teraz?
Gdy łączymy się ze Sobą, z Innymi, z Ziemią, to ożywiamy Sieć Życia i sprawiamy, że znowu Połączenie pulsuje. Gdy dobrze posłuchamy, to usłyszymy bicie Serca Ziemi, które śni, które marzy o Nowym.
Bo tylko przez Czucie na nowo połączymy się z Ziemią.
 
Źródło: Płynąca z lasami

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Tekstoterapia kulturowa. Ścieżka kompetencji

Tekstoterapia kulturowa. Ścieżka kompetencji

Inspiracje
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 17:30
Proponuję kilka przydatnych tropów profesjonalizacyjnych, wspierających przyszłych biblioterapeutów, bajkoterapeutów i tekstoterapeutów.
Sprawdzone na wiedźmie: FLOW

Sprawdzone na wiedźmie: FLOW

Inspiracje
poniedziałek, 28 grudnia 2020, 22:06
Mój FLOW, to przestrzeń w której jestem tak zaabsorbowana jakaś czynnością, która całkowicie mnie pochłania, że odczuwam to jako stan nie bycia lub ...bycia właśnie?

Zobacz również