LifeFree.pl

Płynąca z lasami: O CIAŁOODWADZE

Ciałozamieszanie, ciałotarganie i ciałoprzepychanie. Ciało ma być takie albo owakie. Do Ciała masz włożyć to albo na Ciało. Wyjąć tego, co chcesz też nie możesz.
Płynąca z lasami: O CIAŁOODWADZE/Zdjęcie: Magdalena Szczoczarz photography
Płynąca z lasami: O CIAŁOODWADZE/Zdjęcie: Magdalena Szczoczarz photography

 Ciałozamieszanie, ciałotarganie i ciałoprzepychanie. Ciało ma być takie albo owakie. Do Ciała masz włożyc to albo na Ciało. Wyjąć tego, co chcesz też nie możesz.

 Myślę, że dochodzimy do ekstremum przekraczania granic Innych i Swoich. Te bardziej niewidzialne granice w Sercu, w Duszy i Umyśle są już przekroczone dawno. Teraz kolej na widzialną manifestację naszego Ja.

 Ciała Kobiet są wytarmoszone ponad wszystko. Choć tym męskim też się oberwało. Kobiece Ciało jest tak przeorane jak Ciało Ziemi. Tak porozkopywane i lepione wedle potrzeb innych. Jest rozporządzane przez deficyty naszych Dusz.

 Nagie Ciało tak jak ziemia jest kojarzone z brudem i z czymś co budzi odrazę. Problem w tym, że w przyrodzie nagość jest zwykłym stanem, tym najbardziej naturalnym. Moje Ciało znajduje w Naturze swój Dom. To miejsce, z którego przyszło. To miejsce, do którego wróci. To miejsce, w którym może być takie, jakie jest.

 Życzę nam jak najmniej ingerencji w nieswoje Ciała, życzę nam Miłości do własnego Ciała, które jest Domem dla naszego Ducha. Mamy tendencję destrukcji naszych Domów (czy to brak wdzięczności i pokory?). Życzę nam, żeby nasze Ciała mogły się rozgościć z przyjemnością na Ziemi i w Sobie. Ciało jest Cudem i Darem.

 Bądźmy z nagą odwagą.

Źródło: Płynąca z lasami

Tagi

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Joga a Życie: O miłości do ego

Joga a Życie: O miłości do ego

Inspiracje
poniedziałek, 09 maja 2022, 19:58
Porzucanie ego, a raczej mówienie o tym, jest bardzo modne na ścieżce rozwoju duchowego. Co z tym ego nie tak, że ciągle mówimy o wychodzeniu poza nie.
Joga a Życie: O grawitacji, balansowaniu i zaufaniu do siebie

Joga a Życie: O grawitacji, balansowaniu i zaufaniu do siebie

Inspiracje
poniedziałek, 04 kwietnia 2022, 18:53
Kiedy zamykam oczy w Pozycji Góry to czuję, że ciało cały czas pracuje. Odpycham się nogami od podłoża, żeby nie upaść. Napinam mięśnie brzucha, pleców i pośladków, żeby utrzymać stabilną pozycję stojącą.

Zobacz również