LifeFree.pl

Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 2

Dawno temu, w dalekiej krainie, tam, gdzie tylko ty i ja możemy zajrzeć, żył człowiek imieniem CZUJĘ.
Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 2
Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 2

Dawno temu, w dalekiej krainie, tam, gdzie tylko ty i ja możemy zajrzeć, żył człowiek imieniem CZUJĘ. Wychodził przed swój dom, rozmawiał z ludźmi, wieczorem kładł się spać. Przez cały dzień szukał przyjaciół. Pewnego dnia o poranku spotkał skaleczonego chłopca, zaniósł go do domu i zyskał przychylność jego rodziny. W drodze powrotnej zauważył zapłakaną staruszkę. Pocieszał ją, rozmawiał z nią spokojnie i wysłuchał jej problemów. W pracy wraz z innymi kopał studnię. Będąc na powierzchni, wynosił ziemię, zmieniając kopacza, kopał sumiennie, a kiedy wydobyli pierwszą czystą wodę, po kilku łykach podał czarkę czekającym spragnionym współpracownikom.
W drodze do domu CZUJĘ zerwał dla staruszki bukiet polnych kwiatów i odwiedził ją wieczorem. Przemyślał jej sprawy i doradził. Pewnego dnia znalazł stół, poprosił znajomych o przyjście z krzesłami i urządził wielkie spotkanie życzliwych mu ludzi, dla których najpierw on sam był życzliwy. CZUJĘ znalazł przyjaciół.

Tagi

Ludzie

Małgorzata Brzoza

Małgorzata Brzoza

Uczy numerologii od 1997 roku. Prowadzi konsultacje indywidualne od 1992 roku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również