LifeFree.pl

Buddyjscy Nauczyciele: Spróbuj odpuścić

Staraj się pozwolić słońcu, aby samo wschodziło. Spróbuj pozwolić słońcu samemu zajść. Jeśli jesteś chory, niech tak będzie, staraj się nie rozczulać zbytnio. Jeśli umierasz, po prostu niech tak będzie, nie próbuj z tym walczyć, ponieważ jest to naturalne.
Buddyjscy Nauczyciele: Spróbuj odpuścić/Zdjęcie / Thule Jung
Buddyjscy Nauczyciele: Spróbuj odpuścić/Zdjęcie / Thule Jung

 Spróbuj odpuścić. Staraj się pozwolić słońcu, aby samo wschodziło. Spróbuj pozwolić słońcu samemu zajść. Jeśli jesteś chory, niech tak będzie, staraj się nie rozczulać zbytnio. Jeśli umierasz, po prostu niech tak będzie, nie próbuj z tym walczyć, ponieważ jest to naturalne. To wcale nie jest takie złe. Wiesz, w pewnym sensie powinniśmy iść dalej i dalej. Nigdy nie powinniśmy pozostać w jednym miejscu i utknąć tam.

 Więc spróbuj znaleźć sposób, aby pozwolić rzeczom się wydarzać na swój własny sposób. Jakikowiek, byle działał. Oczywiście jesteśmy jednostkami, wszyscy mamy swój własny sposób na odpuszczenie i pozostawienie rzeczy. Spróbuj go znalezc, a dzięki temu automatycznie pojawią się wszystkie rzeczy, o których marzyłeś.

 Nie umiem wyjaśnić dlaczego. Często uważamy, że jeśli chcemy czegoś, musimy coś robić, ale często to nie działa. A kiedy w końcu dostajemy to, czego chcemy, nie jesteśmy z tego zadowoleni i chcemy czegoś innego. A zatem, jeśli pozwolisz, by rzeczy się wydarzaly, to wydarzy się to, czego najbardziej pragniesz To jest najśmieszniejsze. Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale tak już jest. Więc w tym duchu, w tym sposobie myślenia, staraj się, aby wszystko po prostu było. Wtedy wszystko, czego szukasz, przyjdzie.

 Wybrała

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…

Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…

Inspiracje
niedziela, 29 listopada 2020, 19:01
Byłam ostatnio w odwiedzinach u pewnego „seniora rodu”. Oprócz niezwykłej wzmacniającej energii, której zawsze doświadczam w tym domu, dostąpiłam zaszczytu odwiedzin miejsca przechowywania „skarbów rodowych”.
Płynąca z lasami: O ZRZUCANIU SKÓRY/Ilustracja: Autor(ka) nieznany(a)

Płynąca z lasami: O ZRZUCANIU SKÓRY

Inspiracje
niedziela, 29 listopada 2020, 18:55
Gdy zrzucam Skórę, czuję się jak bez warstwy ochronnej. Boli. Żywe jest na wierzchu jeszcze bardziej żywe niż kiedykolwiek.

Zobacz również