LifeFree.pl

Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 9

Dawno temu, w dalekiej krainie, tam, gdzie tylko ty i ja możemy zajrzeć, żył człowiek imieniem OBJAWIAM.
Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 9
Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 9

Dawno temu, w dalekiej krainie, tam, gdzie tylko ty i ja możemy zajrzeć, żył człowiek imieniem OBJAWIAM. Dziękczynieniem witał dzień, wcielał w życie ideały, wieczorami uczył, a potem kładł się spać. Pewnego dnia wędrował przez miasto wielkich świątyń i wielkich kapłanów, bogatych kupców i handlarzy. Do jego nóg padł człowiek, którego ścigano. „Cóż wam uczynił?” – zapytał. – Opowiadał herezje w świątyni, przebywając w niej w niestosownym odzieniu. „Czy to prawda?” – zapytał OBJAWIAM klęczącego człowieka. „Mistrzu, do świątyni zawiodła mnie ciekawość i wzburzył mną sposób interpretacji tego pisma, bowiem znam je z innym przesłaniem”. Mistrz zwrócił się do zgromadzonych: „Obiecuję, że nauczę go naszych obyczajów i że nie będzie naruszał waszego spokoju. Dopilnuję, aby za swe dzisiejsze zuchwalstwo zapłacił”. Słowami tymi OBJAWIAM zyskał przychylność ludu. Chłopca zaś zabrał do siebie i pouczył: „Szanuj inność i wolną wolę wszystkich ludzi, a i twoja będzie szanowana. Idź i posprzątaj całą ulicę, abyś mógł obserwować tutejsze obyczaje” – czym zyskał sobie szacunek młodzieńca. Pewnego dnia OBJAWIAM znalazł ucznia.
Uczył go kochać bez stawiania warunków.

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Joga a Życie: O miłości do ego

Joga a Życie: O miłości do ego

Inspiracje
poniedziałek, 09 maja 2022, 19:58
Porzucanie ego, a raczej mówienie o tym, jest bardzo modne na ścieżce rozwoju duchowego. Co z tym ego nie tak, że ciągle mówimy o wychodzeniu poza nie.
Joga a Życie: O grawitacji, balansowaniu i zaufaniu do siebie

Joga a Życie: O grawitacji, balansowaniu i zaufaniu do siebie

Inspiracje
poniedziałek, 04 kwietnia 2022, 18:53
Kiedy zamykam oczy w Pozycji Góry to czuję, że ciało cały czas pracuje. Odpycham się nogami od podłoża, żeby nie upaść. Napinam mięśnie brzucha, pleców i pośladków, żeby utrzymać stabilną pozycję stojącą.

Zobacz również