LifeFree.pl

Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 8

Dawno temu, w dalekiej krainie, tam, gdzie tylko ty i ja możemy zajrzeć, żył człowiek imieniem WŁADAM.
Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 8
Przypowieści numerologiczne: Przypowieść o wibracji 8

Dawno temu, w dalekiej krainie, tam, gdzie tylko ty i ja możemy zajrzeć, żył człowiek imieniem WŁADAM. Był szamanem, ćwiczył przed świtem, mocną ręką dzierżył władzę, zbierał żniwo i kładł się spać. Pewnego dnia szaman wyprowadził na pustynię grupę młodych wojowników. Ćwiczył wraz z nimi, uczył ich samodyscypliny i koncentracji, leczenia ran i rozmawiania ze zwierzętami. Po powrocie rodzice chłopców przynieśli mu dary w nagrodę za trud nauki. Przyjął je i podziękował. Niewidomy starzec oddał mu rybę, która mogła być jego jedynym pokarmem tego dnia. Niewiele to było w porównaniu do innych i młody wojownik, którego naukę tak opłacono, zaczerwienił się ze wstydu. WŁADAM powiedział: „Ojciec ten oddał wszystko, co posiadał, za naukę swego dziecka i dlatego zapraszam ich do swego namiotu”. Potem wyjął monety i wręczył kilka starcowi. „Nie pogardzam pieniędzmi i nie hołubię ich, są tylko symbolem wymiany energii” – oznajmił gościom, obdarowując ich zapłatą za rybę. Pewnego dnia znalazł na progu rybę i wiedział, kto ją zostawił.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Joga a Życie: O miłości do ego

Joga a Życie: O miłości do ego

Inspiracje
poniedziałek, 09 maja 2022, 19:58
Porzucanie ego, a raczej mówienie o tym, jest bardzo modne na ścieżce rozwoju duchowego. Co z tym ego nie tak, że ciągle mówimy o wychodzeniu poza nie.
Joga a Życie: O grawitacji, balansowaniu i zaufaniu do siebie

Joga a Życie: O grawitacji, balansowaniu i zaufaniu do siebie

Inspiracje
poniedziałek, 04 kwietnia 2022, 18:53
Kiedy zamykam oczy w Pozycji Góry to czuję, że ciało cały czas pracuje. Odpycham się nogami od podłoża, żeby nie upaść. Napinam mięśnie brzucha, pleców i pośladków, żeby utrzymać stabilną pozycję stojącą.

Zobacz również