LifeFree.pl

Płynąca z lasami: O KOBIETACH WE MNIE

Czasem odzywają się we mnie różne głosy. Wiem, że są echem przeszłości albo zapowiedzią przyszłości...
Płynąca z lasami: O KOBIETACH WE MNIE/Zdjęcie: Cienna Smith
Płynąca z lasami: O KOBIETACH WE MNIE/Zdjęcie: Cienna Smith
Czasem odzywają się we mnie różne głosy. Wiem, że są echem przeszłości albo zapowiedzią przyszłości. Niektóre z nich są historiami, które chcą być po prostu bardzo zauważone, bo utknęły w pułapce tego, co nie zostało wypowiedziane. Bo nie mogło. Bo stając w obliczu śmiertelnego zagrożenia najlepsze, co głos potrafił zrobić to zamilknąć, zamrozić słowa, przechować je jak list w butelce, który kiedyś zostanie znaleziony i odczytany. Stanie się to, gdy nadejdzie jego czas, gdy będzie gotowość na to, żeby i wypowiedzieć, i usłyszeć, ale też i przyjąć ból, smutek, rozpacz, frustrację.
Widzę Cię Siostro, która byłaś przede mną.
Widzę Was Kobiety, które z uporem tkałyście Nić Życia, abym mogła być.
Widzę Wasz ból, niemoc, bezradność i przeszywającą ciszę zamrożenia.
Widzę Was, bo sama jestem Siostrą, która jest przed Następnymi.
Widzę Was, bo też z uporem tkam Nić Życia i przekazuję dalej.
Widzę Wasz ból, niemoc, bezradność i przeszywającą ciszę zamrożenia, bo sama tam byłam i mam wdzięczność, że Ciało mnie ochroniło tak jak potrafiło najlepiej. Bo Ono wie, kiedy jest za dużo. Kiedy ciężaru jest tak dużo, że wgniata w ziemię, to jest naturalne, że nie można wstać.
Widzę Was, bo Wy jesteście mną, a ja Wami i jesteśmy Następnymi również.
Jesteśmy uzdrowionymi i nieuzdrowionymi, ale stojąc za sobą w rzędzie, prowadzimy siebie tam, gdzie nasz wzrok jeszcze nie sięga.
Wspomnienia i wizje są potrzebne. Czynią nas tym, kim jesteśmy.
 
Źródło: Płynąca z lasami

Tagi

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Psychologia buddyjska w życiu codziennym: poglądy

Psychologia buddyjska w życiu codziennym: poglądy

Inspiracje
niedziela, 28 marca 2021, 19:13
Zamiast hołubić poglądy, możemy powrócić do bezpośredniego doświadczenia. Odkryć, jak cudownie jest tak po prostu patrzeć komuś w oczy, pić kawę, myć zęby - przeżywać to, co jest.

Zobacz również