LifeFree.pl

Płynąca z lasami: RZECZ O RODZENIU

Dla mnie zmuszanie Kobiet do rodzenia według swojej wizji tego, co ma się narodzić jest bardzo symboliczne i kojarzy mi się bardzo z narzucaniem wizji świata, w jakim mamy żyć. A teraz jest czas, w którym rodzimy Nowy Świat...
Płynąca z lasami: RZECZ O RODZENIU/Zdjęcie: Tamara Phillips
Płynąca z lasami: RZECZ O RODZENIU/Zdjęcie: Tamara Phillips
Dla mnie zmuszanie Kobiet do rodzenia według swojej wizji tego, co ma się narodzić jest bardzo symboliczne i kojarzy mi się bardzo z narzucaniem wizji świata, w jakim mamy żyć. A teraz jest czas, w którym rodzimy Nowy Świat i czuję tu, że bardzo ważne jest, żebyśmy urodzili taką Ziemię, o jakiej marzymy, taką jaka naprawdę jest w naszych sercach. Jesteśmy w czasie przejścia. Mamy prawo decydować o tym, czego nie chcemy zasilać już swoją energią, których nasion nie będziemy podlewać. Im szybciej pozwolimy się im nie urodzić, tym szybciej będziemy w miejscu, w którym w głębi serca chcemy być. Mężczyźni i Kobiety rodzą ten świat wspólnie. A Ci którzy opresyjnie narzucają swoje wizje, tylko pozwalają nam szybciej i silniej poczuć to, co jest dla nas ważne, to, co chcemy ze sobą zabrać do Nowego Świata i to czego rodzić więcej nie chcemy.
Śnili mi się ostatnio Ludzie, którzy leżeli nago na Ziemi, medytowali w intencji bycia lepszymi Ludźmi. Potem wtapiali się w Ziemię aż stawali się Korzeniami.
Czuję, że stajemy się Korzeniami dla Nowej Ziemi.
Czuję, że wiele z nas chce być lepszymi Ludźmi.
I takimi się właśnie rodzimy.
 

Ludzie

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

Trener
Czuję silnie, że moją misją jest ponowne łączenie ludzi z Ziemią. Wiem, że tam są odpowiedzi, na nasze pytania i wiem, jak bardzo niestabilne i wątłe jest to połączenie w dzisiejszych czasach. Bliskie jest mi podejście głębokiej ekologii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…

Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…

Inspiracje
niedziela, 29 listopada 2020, 19:01
Byłam ostatnio w odwiedzinach u pewnego „seniora rodu”. Oprócz niezwykłej wzmacniającej energii, której zawsze doświadczam w tym domu, dostąpiłam zaszczytu odwiedzin miejsca przechowywania „skarbów rodowych”.
Płynąca z lasami: O ZRZUCANIU SKÓRY/Ilustracja: Autor(ka) nieznany(a)

Płynąca z lasami: O ZRZUCANIU SKÓRY

Inspiracje
niedziela, 29 listopada 2020, 18:55
Gdy zrzucam Skórę, czuję się jak bez warstwy ochronnej. Boli. Żywe jest na wierzchu jeszcze bardziej żywe niż kiedykolwiek.

Zobacz również