LifeFree.pl

Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…

Byłam ostatnio w odwiedzinach u pewnego „seniora rodu”. Oprócz niezwykłej wzmacniającej energii, której zawsze doświadczam w tym domu, dostąpiłam zaszczytu odwiedzin miejsca przechowywania „skarbów rodowych”.
Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…
Sprawdzone na wiedźmie: Przedmioty z DUSZĄ…
Przedmioty z DUSZĄ…
Otoczenie ma znaczenie
—————————————-
Byłam ostatnio w odwiedzinach u pewnego „seniora rodu”.
Oprócz niezwykłej wzmacniającej energii, której zawsze doświadczam w tym domu, dostąpiłam zaszczytu odwiedzin miejsca przechowywania „skarbów rodowych”.
Ponieważ jedną z moich pasji jest aranżacja wnętrz i poszukiwanie elementów dekoracyjnych gdzie tylko się da, już schodząc do piwnicy miałam „dreszcze”, a moja ekscytacja przyprawiła mnie o szybsze bicie serca…
Jednym z cennych znalezisk była piękna, stara naftowa lampa.
Po kilku zabiegach pielęgnacyjnych i oczyszczających…działa
I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że paląc ją w jesienne wieczory, doświadczam jakiejś magii.
Jedne wiedźmy mają swoją szklaną kulę, a ja…mam swoją lampę naftową. To tak apropos wczorajszego „dnia wiedźmy”
Patrzę czasami na nią i moje skojarzenia biegną ku lampie Aladyna.
Wciąż myślę nad życzeniem, a…no i nie głaszczę jeszcze lampy, bo nie wiem, czy jestem gotowa na spotkanie z jej „duchem”.
Tak czy siak, czuję się przy niej bezpiecznie, daje piękne, ciepłe światło, zasila mnie dobrą, wzmacniającą energią, która towarzyszy mi również przy pracy, z klientami, kiedy siadam do sesji z Tarotowym Portretem Psychologicznym lub do „zwykłej” sesji z kartami.
Oprócz tego jest pięknym elementem dekoracyjnym w stylu boho, który uwielbiam i w duchu którego, urządziłam moje miejsce do życia, mój dom, który jest moim cudownym, zasilającym miejscem na Ziemi.
Otoczenie ma znaczenie, to czym się otaczasz pozostaje z Tobą w rezonansie i w wymianie energii.
Dlatego tak ważne jest, aby otaczać się „przedmiotami”, które nie tylko wydają się Ci atrakcyjne wizualnie, ale też intuicyjnie czujesz, że „robią ci dobrze”.
Zwłaszcza teraz, w jesienne wieczory, kiedy być może odczuwasz „pandemiczny” niepokój, warto mieć przy sobie przedmioty, które będą Cię wzmacniać i zasilać.
I na koniec praktyczna „wskazówka”…
Kupując stare przedmioty na pchlich targach, albo otrzymując je w prezencie, warto pamiętać, aby je „energetycznie oczyścić”.
Przedmioty, zwłaszcza te stare z historią i duszą, mogą przechowywać „w sobie” energię przeżyć swoich właścicieli, bądź osób które miały z nimi kontakt.
Zatem zanim dany przedmiot zagości w Twoim domu, warto go do tego „przygotować”
Można to zrobić intencyjne, „przeciągając” dany przedmiot nad płomieniem świecy, używając tym samym do oczyszczenia żywiołu ognia lub jeśli się da, przemyć go w wodzie z solą, gdzie zarówno żywioł wody, jak i sól - żywioł ziemi, mogą skutecznie oczyścić przedmiot z trudnych energii związanych z ich właścicielami.
Pięknego dnia
 
Źródło: Twoje Portrety

Ludzie

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Tekstoterapia kulturowa. Ścieżka kompetencji

Tekstoterapia kulturowa. Ścieżka kompetencji

Inspiracje
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 17:30
Proponuję kilka przydatnych tropów profesjonalizacyjnych, wspierających przyszłych biblioterapeutów, bajkoterapeutów i tekstoterapeutów.
Sprawdzone na wiedźmie: FLOW

Sprawdzone na wiedźmie: FLOW

Inspiracje
poniedziałek, 28 grudnia 2020, 22:06
Mój FLOW, to przestrzeń w której jestem tak zaabsorbowana jakaś czynnością, która całkowicie mnie pochłania, że odczuwam to jako stan nie bycia lub ...bycia właśnie?

Zobacz również